Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
---Ngjyra juaj e preferuar---

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 25th March 2008, 10:09

Cila eshte ngjyra juaj e preferuar ??
ngyra me te cilin ju keni shumicen e rrobave ne dollapin tuaj ...?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 25th March 2008, 10:21

Ngjyra ime e preferuar eshte e zezaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 25th March 2008, 10:27

*
POPULAR

Ndersa ngjyra ime e preferuar eshte bluja , e zeza dhe roza Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th March 2008, 11:25

Te gjitha ngjyrat per mua jane te preferuara,paperjashtim
ketu perjashtoj ngjyren roze,per arsye gjinie
Nje mashkulli nuk do ti shkonte ngjyra rozeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 25th March 2008, 15:08

*
POPULAR

Me pelqejne te gjitha ngjyrat pervec mentes..dhe pastaj te tera...
me te preferuarat dhe ngjyrat qe kam pjesen derrmuese te rrobave eshte e bardha...por dhe roza sngelet pas...sa per te zezen vetem ne mbremje...ose ne darke...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 25th March 2008, 15:22

Me pelqen ngjyra e gjakut,
ngjyrat e flamurit tonė
ato jan kuq dhe zi!

keto kudo qe i shoh, kurr s'me bejne te ndihem keq!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 25th March 2008, 18:30

ngjyrat e portokallte e preferoj edhe ket si ngjyre ,edhe ngjyren e natyres ,kur fillon gjelbrimi .Shiko profilin e anėtarit


#8

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 25th March 2008, 18:34

Te kuqen dhe te zezen

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 25th March 2008, 18:43

e verdha me te portokallten .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 26th March 2008, 14:51

e zeza dhe roze e hapur ose kjoVery HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 26th March 2008, 17:56

e kuqeja .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 20th April 2008, 19:23

E zezaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 21:34

Ngjyrat e mia te preferuara jan roza dhe bojqielliShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 20th September 2008, 22:11

blujaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st September 2008, 01:01

me pelqen e bardha,po dhe e zeza me shkon shumeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 8th November 2008, 00:11

ngjyra kafe e zeza dhe bluShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 13th November 2008, 13:28

@virusi shkruajti:ngjyra kafe e zeza dhe blu
te gjitha te pelqekan ty?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 13th November 2008, 23:10

e bardha dhe e kuqjaShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th November 2008, 00:02

E zezaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 14th November 2008, 17:03

e bardhaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi