Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


---Ngjyra juaj e preferuar---

Share

description---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Cila eshte ngjyra juaj e preferuar ??
ngyra me te cilin ju keni shumicen e rrobave ne dollapin tuaj ...?

Edituar për herë të fundit nga Andi në 25th March 2008, 10:14, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Andi)

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Ngjyra ime e preferuar eshte e zeza

Edituar për herë të fundit nga Andi në 25th March 2008, 15:24, edituar 2 herë gjithsej

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Ndersa ngjyra ime e preferuar eshte bluja , e zeza dhe roza Very Happy

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Te gjitha ngjyrat per mua jane te preferuara,paperjashtim
ketu perjashtoj ngjyren roze,per arsye gjinie
Nje mashkulli nuk do ti shkonte ngjyra roze

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Me pelqejne te gjitha ngjyrat pervec mentes..dhe pastaj te tera...
me te preferuarat dhe ngjyrat qe kam pjesen derrmuese te rrobave eshte e bardha...por dhe roza sngelet pas...sa per te zezen vetem ne mbremje...ose ne darke...

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Me pelqen ngjyra e gjakut,
ngjyrat e flamurit tonë
ato jan kuq dhe zi!

keto kudo qe i shoh, kurr s'me bejne te ndihem keq!

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
ngjyrat e portokallte e preferoj edhe ket si ngjyre ,edhe ngjyren e natyres ,kur fillon gjelbrimi .

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Te kuqen dhe te zezen

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
e verdha me te portokallten .

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
e zeza dhe roze e hapur ose kjoVery Happy

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
e kuqeja .

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
E zeza

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Ngjyrat e mia te preferuara jan roza dhe bojqielli

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
bluja

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
me pelqen e bardha,po dhe e zeza me shkon shume

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
ngjyra kafe e zeza dhe blu

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
@virusi shkruajti:
ngjyra kafe e zeza dhe blu
te gjitha te pelqekan ty?

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
e bardha dhe e kuqja

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
E zeza

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
e bardha

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi