Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
---Ngjyra juaj e preferuar---

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 16th November 2008, 02:18

e kuqeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 16th November 2008, 02:19

Vana shkruajti:
@virusi shkruajti:ngjyra kafe e zeza dhe blu
te gjitha te pelqekan ty?
te gjitha te gjithaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 17th November 2008, 20:02

E kalterta.Kaltersija e pafundShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 20th November 2008, 23:40

BojeqielliShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 09:46

Ngjyra ime e preferuar esht e zezaShiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 12th February 2016, 14:09

blujaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 14th February 2016, 16:53

e kalterShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 14th February 2016, 17:13

Kuq e ziShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 14th February 2016, 17:51

Ngjyra vjollce ....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 14th February 2016, 20:15

Ngjyra bluShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 15th February 2016, 22:03

ngjyre qielliShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 26th February 2016, 19:58

Kuq e ziShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th February 2016, 18:06

ngjyre qielliShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 27th February 2016, 20:23

Ngjyra e bardhe dhe rozeShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 28th February 2016, 15:15

Ndersa ngjyra ime e preferuar eshte bluja ,verdha dhe rozaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 28th February 2016, 17:14

bluShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th February 2016, 09:50

pinkShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 1st March 2016, 19:51

blue skyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 1st March 2016, 19:56

ngjyra ime e preferuar esht e zezaShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 2nd March 2016, 04:18

Kuq e ziShiko profilin e anėtarit


#41

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi