Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


---Ngjyra juaj e preferuar---

Share

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
@Sabina shkruajti:
Kuq e zi

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
blu

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Ngjyra e bardhe dhe roze

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Kuq e zi

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
e zeza,roza dhe ngjyra gri

descriptionRe: ---Ngjyra juaj e preferuar---

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi