Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionA jeni te dashuruar ?

more_horiz
Pa he na thoni nje cik , jeni te dashuruar ? zemra qe rreh

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
po flas un e para ...Very Happy ..JO

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
nuk jam e dashuruar joooooooooooooooo

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
po as uné nuk jam i dashuruar por

shpreso ta gjej ndonje ketu ne kete forum
se paska vajza te bukura

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
paske mebtur beqo nese e lyp ne forum ,vaj halli per ty ,
nuk jam ,nuk mendoj te dashurohem kam nji jet te bukur keshtu si jam .

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
po uné nuk te propozova ty mi goce se ka goca plot

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
nuk e mora per veti xheku ,por ne te pergjitheshmen
por uroj fat qe te dashuroheni sa me pare .

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
po edhe shum ne mendje nuk po me bie se me hangr siç i thom ne shkodranet
kam plot por do vij nje dité qe e di se do duhet dhe te gjej nje me pershtatet mua
aty çalon puna

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
me mire ta qet me qendrue i padashuruar ,shikoj keto forumistet tera jan te padashuruar ketu.xheki ,se problem me pake kan njerezit kur jan krejt te lire ne jet .

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
Noli tha: Afër detit i pa larë...

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
jo por jetojme me shprese.....

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
Po jam

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
Isha"nuk jam",tju them te verteten deshtova ne dashuri.

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
qenkemi shok identitet ,te dyt nji lloj me disfate ,edhe une nuk jam e dashuruare e as qe mendoj.

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
Anaa,une e thash te verteten,por qe do qe edhe ti u shprehe ne te njejten menyre.Nga pergjigjja e jote del se me duhet tet falenderoj se po me ben shoqeri,hahah.Natyrisht qe jemi kuptuar(une te pakten kam percijellur shkrimet e tua edhe diku tjeter ne mos gabohem,dhe te shumten e rasteve jam pajtuar me sjelljen tende ),shume mire.Tash me mbetet tju pershendes.

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
ja ashtu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
nuk jam edhe nuk mendoj te jem ,e shikoj se keshtu si jam ndihem shum mire e lire ,sikur edhe frym marr me mire pa dashuri .

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
mm jooo

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
sjam joooo

descriptionRe: A jeni te dashuruar ?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi