Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
A jeni te dashuruar ?

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 25th March 2008, 10:15

Pa he na thoni nje cik , jeni te dashuruar ? zemra qe rrehShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 25th March 2008, 20:44

po flas un e para ...Very Happy ..JOShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th March 2008, 01:36

nuk jam e dashuruar jooooooooooooooooShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 30th March 2008, 01:41

po as uné nuk jam i dashuruar por

shpreso ta gjej ndonje ketu ne kete forum
se paska vajza te bukuraShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th March 2008, 01:42

paske mebtur beqo nese e lyp ne forum ,vaj halli per ty ,
nuk jam ,nuk mendoj te dashurohem kam nji jet te bukur keshtu si jam .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 30th March 2008, 01:46

po uné nuk te propozova ty mi goce se ka goca plotShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th March 2008, 01:49

nuk e mora per veti xheku ,por ne te pergjitheshmen
por uroj fat qe te dashuroheni sa me pare .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 30th March 2008, 03:05

po edhe shum ne mendje nuk po me bie se me hangr siē i thom ne shkodranet
kam plot por do vij nje dité qe e di se do duhet dhe te gjej nje me pershtatet mua
aty ēalon punaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th March 2008, 03:10

me mire ta qet me qendrue i padashuruar ,shikoj keto forumistet tera jan te padashuruar ketu.xheki ,se problem me pake kan njerezit kur jan krejt te lire ne jet .Shiko profilin e anėtarit


#10

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 30th March 2008, 08:24

Noli tha: Afėr detit i pa larė...

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 2nd April 2008, 22:55

jo por jetojme me shprese.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 21:20

Po jamShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 20th July 2008, 18:54

Isha"nuk jam",tju them te verteten deshtova ne dashuri.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 20th July 2008, 18:58

qenkemi shok identitet ,te dyt nji lloj me disfate ,edhe une nuk jam e dashuruare e as qe mendoj.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar
Anėtar

Posted prej 26th July 2008, 15:18

Anaa,une e thash te verteten,por qe do qe edhe ti u shprehe ne te njejten menyre.Nga pergjigjja e jote del se me duhet tet falenderoj se po me ben shoqeri,hahah.Natyrisht qe jemi kuptuar(une te pakten kam percijellur shkrimet e tua edhe diku tjeter ne mos gabohem,dhe te shumten e rasteve jam pajtuar me sjelljen tende ),shume mire.Tash me mbetet tju pershendes.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 26th July 2008, 15:23

ja ashtu Very Happy Very Happy Very Happy Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th July 2008, 11:05

nuk jam edhe nuk mendoj te jem ,e shikoj se keshtu si jam ndihem shum mire e lire ,sikur edhe frym marr me mire pa dashuri .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 26th February 2009, 23:30

mm joooShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th February 2014, 10:02

sjam jooooShiko profilin e anėtarit


#20

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi