Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


A jeni rracist ??

Share

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
cfare kam me te hajet ,mua sme ka cenuar ndonjeri me perjashtim dihet ajo qe kemi me shekuj me sllavet serrb e maqedon e grekofilpor eshte qe smund te pajtohemi kurr me ta ata na urrejn ne i urrejm ketu ne ket vend ku jam as si pershendeti jo te bej shoqeri me ta edhe pse nji bllok me ta jam ,por prap si dua as racen e zez as racen sllave po te kem mundesi dal jasht ligjit edhe behem me keq se hitleri .

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
Mendo Anna
eshte e drejte qe nuk doni rracen e zeze
per cfare arsye?

Shqiptari kurre nuk do Serbin dhe Sllavet,por ata na kane vrare
Te zinjte cfare ju kane bere?

Ky per mua eshte rracizem jo i mire

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
pse se dua racen e zez ,kur hyj ne tramvaj ju vjen era sikur derrit ,

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
Po te pyesesh nje serb per shqiptaret ,pak a shum do te thote te njejten gje

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
seerrbi normal qe do te thot por shqiptaret si ben kurr keq serrbit nuk jav pushtuen tokat as kufijet as nuk jav pren femijet e grat as nuk per4doren gjenocid as shfarosje asnji here kunder serrbit .

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
PO Anaa,por prape ai thot shqiptari i derrit,sikurse ju per te zinjt

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
po ,por shqiptaret nuk ishin racist,ishin pikerisht sllavet ata urryes

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
Me shembullin e mesiperm doja te tregoja qe rracizmi nuk eshte gje e mire
Deklarova qe jam rracist vetem me ata qe me tregohen te tille

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
Jashte teme

Edituar për herë të fundit nga Andi në 28th March 2008, 02:40, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Andi(Jashte teme))

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
Une mendoj se shqiptaret jane i vetmi vend antirracist ne bote, dhe e kemi te deshmuar...!

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
@Biligoa shkruajti:
Une mendoj se shqiptaret jane i vetmi vend antirracist ne bote, dhe e kemi te deshmuar...!
Mos deshe te thuash te kunderten Biligoa qe jemi me racistet ne bote?

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
mendoj se po ,jemi edhe shum por mundohemi ta mfeshim te verteten .

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
@Albini shkruajti:

.........po te ishe ti ne vendin tim ku ketu ku une jetoj afrikanezët shiten sikur te ishin mbreter do i urreje edhe ti meqe kultura e tyre eshte nen nivel, ata kane probleme me te ecurit dhe numrin adekuat te kepuceve duke e ditur se deri dje kane ecur zbathur!!!

I urrej turqit dhe marokenet meqe perderisa bisedojme me ata qe studjojme bashkë, ata e shohin si shume normale ta marrin per grua vajzen e halles, te dajes dhe xhaxhait!!!

pra edhe te paret-afrikanezet
edhe te dytet-turqë e marokanë
muk jane te races sonë dhe keta i urrej!!!


Ti ke kalur ne skajin me ekstrem te racizmit. "URREJ" eshte nje fjale shume e rende per ta thene!
Nuk e kuptoj pse duhet ti urresh afrikanet ?? kane faj ata se u dha zoti ate ngjyre lekure ?? Shocked
Apo turqit e marokenet ? Cdo komb ka kulturen dhe traditen e tij, nderkohe qe ata martohen brenda fisit sic thua ti edhe ne kemi shume gjera te tjera te cilat mund te na paragjykojne ata..duke filluar qe nga veshja, te jemi te sinqerte dhe me veten "zhveshja" e rinise sone!

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
@Biligoa shkruajti:
Une mendoj se shqiptaret jane i vetmi vend antirracist ne bote, dhe e kemi te deshmuar...!


Megjithse nuk e pranojme ne jemi populli me rracist!
E vetmja e mire qe kemi eshte toleranca fetare..ketu po qe skemi pasur asnjeher konflikte, ndersa ne te tjerat....kot te thuash!

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
@XgirlX shkruajti:
@Biligoa shkruajti:
Une mendoj se shqiptaret jane i vetmi vend antirracist ne bote, dhe e kemi te deshmuar...!


Megjithse nuk e pranojme ne jemi populli me rracist!
E vetmja e mire qe kemi eshte toleranca fetare..ketu po qe skemi pasur asnjeher konflikte, ndersa ne te tjerat....kot te thuash!


Ketu jam dakort me ju Xgirlx

Edituar për herë të fundit nga Andi në 28th March 2008, 22:13, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Andi)

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
Rracizmin ne trojet shqiptare e kan mbjellur barbaret!

a thua valle si mos të jam rracist ndaj Serbit e Grekut, turkut e sllaveve ne teresi qe na e kane pirë gjakun me pambuk!!!

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
Dakort Albin por me lart ju theksuat,turqit,marokenet dhe afrikanet

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
@Albini shkruajti:
Rracizmin ne trojet shqiptare e kan mbjellur barbaret!

a thua valle si mos të jam rracist ndaj Serbit e Grekut, turkut e sllaveve ne teresi qe na e kane pirë gjakun me pambuk!!!


ai eshte inat personal..

pse duhet une ti urrej serbet ?

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
pervec grekeve qe i kam pak antipati mendoj se s'jam aspak rraciste,ndersa si popull jemi,kot qe ta mohojme!

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
eh do te themi shyqyre qe skemi me shum forc sepse siq naj kan ber jav bejm serbve me keq se hitleri judeve ,une se mohoj jam dhe do te ves ,po te kem mundesi krejt boten e bej shqiptare .

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi