Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


A jeni rracist ??

Share

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
@Albini shkruajti:
Rracizmin ne trojet shqiptare e kan mbjellur barbaret!

a thua valle si mos të jam rracist ndaj Serbit e Grekut, turkut e sllaveve ne teresi qe na e kane pirë gjakun me pambuk!!!Shqiptaret nuk jane rracista ndaj shteteve te tjera si ato qe keni permendur me larte.

Jemi rracista se pari ndaj njeri-tjetrit.
Veriu me jugun(nryshimi krahinace). Te bardhet ndaj jevgjeve dhe e anasjellta. Ndryshimi i shtresave e shume e shume te tjera...Keta jemi ne perbuzim njeri-tjetrin ne vend te qendrojme te bashkuar.

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
@Jesu shkruajti:Shqiptaret nuk jane rracista ndaj shteteve te tjera si ato qe keni permendur me larte.

Jemi rracista se pari ndaj njeri-tjetrit.
Veriu me jugun(nryshimi krahinace). Te bardhet ndaj jevgjeve dhe e anasjellta. Ndryshimi i shtresave e shume e shume te tjera...Keta jemi ne perbuzim njeri-tjetrin ne vend te qendrojme te bashkuar.


Jane rraciste dhe me popujt e tjere.Puna eshte se Shqiperia ka qene nje vend i mbyllur, dhe eshte akoma ne krahasim me vendet e tjera dhe ska pasur mundesi ta shfaqe kete rracizem!

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
@XgirlX shkruajti:
@Jesu shkruajti:


Shqiptaret nuk jane rracista ndaj shteteve te tjera si ato qe keni permendur me larte.


Jemi rracista se pari ndaj njeri-tjetrit.
Veriu me jugun(nryshimi krahinace). Te bardhet ndaj jevgjeve dhe e anasjellta. Ndryshimi i shtresave e shume e shume te tjera...Keta jemi ne perbuzim njeri-tjetrin ne vend te qendrojme te bashkuar.


Jane rraciste dhe me popujt e tjere.Puna eshte se Shqiperia ka qene nje vend i mbyllur, dhe eshte akoma ne krahasim me vendet e tjera dhe ska pasur mundesi ta shfaqe kete rracizem!


Jam shprehur gabim me lart, doja te thoja:

Shqiptaret nuk jane vetem rracista ndaj shteteve te tjera si ato qe keni permendur me larte.

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
mendoj se jam ,edhe shum bile .

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
aspak nuk jam rracizte

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
jam shume racist me greket dhe shqiptaret e shitur

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
@nardlushnja shkruajti:
Rracizmi nuk eshte ndjenje e lindur me lindjen e njeriut.
Ajo krijohet me kalimin e kohes dhe forcohet ose sulmohet
Te te them qe nuk jam rracist,kam frike se do tju genjeja.

Nuk jam rracist per:
-ngjyren e lekures
-kombesine
-seksin
-profesionin

Jam rracist me ata qe tregohen te tille kundrejt meje.
Thashe qe rracizmi eshte nje ndjenje qe krijohet dhe kultivohet
jetoj ne Greqi
Ndjej ne shpatullat e mia rracizmin.Kjo gje me ka bere edhe mua rracist.
mundohem ta sulmoj,por e kote sepse ketu cdo dite ndeshem me probleme rracizmi qe me bejne te dale jashte kultures sime.
Plumbi do plumb
Ne qofte se ne shqiptaret nuk jemi te mire sic pretendojne mediat greke,atehere direkt une nxjerr ne pah te metat e grekerve,duke shfaqur ne kete menyre edhe rracizmin tim


BASHKOHEM ME MENDIMIN

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
aspak nuk jam rraciste

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
Ndoshta paaaak nacionaliste jame,por raciste asesi....Smile

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
Nuk ka njeri te mos jete racist, te mos kete paragjykime.

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
ndonjehere edhe behem

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
jo jo nuk jam aspak rraciste

descriptionMendojRe: A jeni rracist ??

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi