You are not connected. Please login or register

Gjithcka mbi Mary
Regjistruar :
04/02/2008
 
Postime :
4917
 
Female
 
Capricorn
 
Birthday :
04/01/1986
 
Buffalo
 
Vendndodhja :
bregdet
 
Job/hobbies :
music
 
Info :
a good sense
 
Komentet :
jam zeshkania e mamit dhe bukuroshja e babit, shoqja e dikujt dhe femra e askujt...


Merite moj po fluturon

Zeshkane
 
Points :
51
 
Reputacioni :
50
 
Shteti :
 
Medalje Red
 
Medalje Blu
 
Medalje Green
 
Mary
avatar

Rank: Anėtar elitė
Anėtar elitė
Mary friends
avatar
Admin

Offline Offline
See all friends (1)